Niltex, Pánske a dámske oblečenie Sládkovičovo

Naše predajne Vám ponúkajú pánske a dámske oblečenie, riadiacie sa najnovšími trendmi módy. Široký sortiment zahŕňa atraktívne oblečenie, kde nájdete s dámskeho oblečenia šaty, mini-šaty, sukne, tričká, topy, kabáty, vesty...

Niltex, Pánske a dámske oblečenie Sládkovičovo

Niltex, pánske a dámske oblečenie, obuv Sládkovičovo

Naše predajne Vám ponúkajú pánske a dámske oblečenie, riadiacie sa najnovšími trendmi módy. Široký sortiment zahŕňa atraktívne oblečenie, kde nájdete s dámskeho oblečenia šaty, mini-šaty, sukne, tričká, topy, kabáty, vesty...

Adresa: Budovateľská 1224/14 925 21 Sládkovičovo
Telefón:+421 918 474 540
E-mail: niltex@niltex.sk

Ďalšie služby:

Zákazkové šitie na mieru: Službu zákazkové šitie na mieru ponúkame klientom, ktorí sa chcú líšiť od ostatných svojim jedinečným strihom, ale aj klientom s nekonfekčnou postavou. Na mieru šijeme pánsku a dámsku konfekciu, rôzne blúzky, košele, kabáty, obleky, šaty, študentské taláre, advokátske taláre, učitelské taláre a mnoho iného. Okrem šitia na mieru robíme aj rôzne úpravy oblečenia ako sú skracovanie a zužovanie vecí.

Chcete byť výnimoční? Navštívte nás a exkluzívne spoločenské šaty na ples, promócie, svadbu, či inú spoločenskú udalosť Vám pripravíme na mieru podľa Vašich predstáv.


NILTEX zabezpečuje kompletný servis služieb týkajúcich sa ochranných pracovných pomôcok. Taktiež Vám zabezpečíme ušitie pracovných odevov vo Vami požadovaných farbách a strihoch s možnosťou potlače (sieťotlač, vyšitie, flok) Vášho loga, alebo názvu firmy. Prevádzkujeme zákazkovú dielňu v ktorej Vám radi vyhotovíme akékoľvek druhy pracovného oblečenia šité priamo na zákazníka vo vami požadovanom strihu.

Taktiež robíme úpravy pracovného oblečenia a to:

skracovanie
zužovanie
prešívanie
a rôzne iné podla požiadaviek zákazníka.

​V prípade objednania tovaru Vám zabezpečíme aj dovoz objednaného tovaru priamo na miesto dojednania. V roku 2010 sme získali štatút chráneného pracoviska. Pri zadaní zákazky na pracovné oblečenie Vám poskytneme doklad pre náhradné plnenie.

Zabezpečujeme kompletné vystrojenie vašich zamestnancov:

Pracovné oblečenie / monterkové súpravy, bundy, mikiny, tričká, košele, blúzky, nohavice /
Pracovnú obuv / klasická, treková, zimná, zdravotná/
Pracovné rukavice, ochrana zraku sluchu

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.